JAK PRACUJI PRO VŠECHNY SVÉ KLIENTY

Ke každému projektu ať je jakkoli velký nebo malý přistupuji zodpovědně a pečlivě. Nejdříve se s ním musím pochopitelně co nejlépe seznámit. Pokud nejde o výstavbu zcela nového projektu pak je mým nejčastějším pomocníkem stručná analýza e-shopu. Ta mi dokáže spolehlivě říci, v jakém stavu se projekt aktuálně nachází, kde jsou jeho hlavní silná i slabá místa.

Stručná analýza e-shopu je zcela zdarma a je pro mne i pro vás skvělým podkladem pro schůzku. Tu vnímám jako nezbytnou. Alternativně, pokud je obtížné, abychom se osobně setkali, využívám konzultaci po skype. Potřebuji o vašem projektu i celém podnikatelském záměru vědět co nejvíce informací. Potřebuji znát cíle, rozumět souvislostem, znát historii a také musím poznat vás.

Teprve po nasbírání dostatečného množství informací o smyslu projektu jsem schopen navrhnout konkrétní kroky prací, cenové návrhy, doporučované postupy apod.

Vše podle plánu

Vždy prosazuji, aby všechny stanovené cíle měly reálný základ. Jedině konkrétně stanovené plány a cíle, k nimž jsou přiřazeny kroky, jakými je možno jich dosáhnout mají šanci na úspěch a trvale udržitelný růst. Mojí snahou je vždy vaše spokojenost a prosperita svěřeného projektu.

Pracuji osobně i ve spolupráci s dalšími kolegy

Své výstupy pro své klienty vypracovávám osobně, samostatně a vyčleňuji si na ně dostatečný časový fond. Se svými klienty jsem ve velmi častém kontaktu a o všech mých krocích jsou dokonale informováni. Proto není třeba tvořit na konci měsíce žádné reporty. Každý klient má o všem průběžně přehled. Budete-li si však přát, rád je vám vypracuji. Jetliže je to nutné, mám k dispozici další kolegy, kteří mi s mou prací dokáží pomoci, či zastanou specializované odborné práce.

Mám kolem sebe také spolehlivé kolegy a partnery

Pokud něco neumím, mám spolehlivé a velmi zkušené kolegy, které vám rád doporučím. Pro služby jakými jsou například e-mailing, PPC, překlady www stránek, tvorba grafiky pro e-shopy a programování e-shopů. U těchto kolegů a partnerů jsem ochoten ručit za jejich profesionální kvalitu a dodržování termínů. Při dlouhodobé spolupráci jste s mými kolegy v kontaktu napřímo. Není nutné, abyste museli jednat přes prostředníka.

Využijte mých služeb a zkušeností, udělám pro váš projekt maximum.