PO OSMI LETECH ZPĚT NA VOLNÉ NOZE

V předešlých osmi letech jsem měl tu čest působit v Brilo Teamu, společnosti, kterou jsem společně s Tomášem Kocifajem a Martinem Hlaváčem s nadšením v roce 2015 zakládal. Tato doba byla plná intenzivního úsilí, výzev, ale také úspěchů a cenných zkušeností, které jsem získal. Za tuto obrovskou příležitost být součástí takového týmu jsem nesmírně vděčný. Bylo to super.

Brilo Team se postupem času vyvinula v úspěšnou agenturu se sídlem v Českých Budějovicích, která je schopná uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších e-commerce klientů, jakými jsou například Zoot, Under Armour, Orsay, Celio, SAM73, TUkas apod. Byla to báječná cesta, plná nejen pracovních úkolů, ale také cenných zkušeností a spojení, které jsem během těch let získal.

Děkuji všem za spolupráci

Rád bych využil tuto příležitost a poděkoval všem, s kterými jsem měl tu čest spolupracovat. Vaše podpora, odhodlání a společné úsilí nás dovedly tam, kde je firma nyní. Bez vašeho přínosu by Brilo Team nikdy nebylo tím, čím je dnes. A to není jen manažerská floskule, to je fakt.

Staro-nová pracovní kapitola mé kariéry

Avšak po osmi letech jsem se rozhodl uzavřít tuto kapitolu mého života a otevřít novou. Rozhodl jsem se vrátit na svobodnou volnou nohu, kde budu moci být blíže své rodině i klientům. Toto rozhodnutí mi také umožní splnit si svůj sen, kdy velkou částí mé práce bude zároveň můj největší koníček, rybařina.

Opouštím tedy pozici obchodního ředitele a vracím se zpět do marketingu. Zde budu moci využít všechny své zkušenosti ve prospěch klientů i projektů, které mám rád a které mě naplňují. V září jsem si udělal měsíc volna a regeneroval své síly. Od října 2023 jsem se zpět vrhnul do práce a těším se na všechno nové, co mě čeká. Vím, že to bude opět jízda.

Děkuji vám všem za vaši podporu a těším se na naši další spolupráci.