BYL JSEM ZA VÁS NA PRVNÍM MARKETING FESTIVALU

Ve dnech 22. – 23.11.2013 se v Janáčkově divadle v Brně konal Marketing festival, největší online konference svého druhu ve střední Evropě. Více jak dvacet špičkových řečníků ze světa i ČR, praktické workshopy a mnoho dalšího programu pro více jak 1000 účastníků. Tolik ve zkratce.

Pochval na adresu pořadatele festivalu Jindry Fáborského a lidí kolem něj už bylo na sociálních sítích i v dalších médiích napsáno opravdu mnoho a právem si je zaslouží. I na ovace ve stoje na samém závěru došlo. Tak dobrý Marketing festival byl. Nyní je čas si říci, co festival skutečně přinesl.

Proč jsem na festival jel?

Už od samého začátku propagace festivalu bylo patrné, že to nebude jen tak něco. Řečníci z Google, MOZ nebo KISSmetrics, jména světového formátu jako Cyrus Shepard, Neil Patel, Michael King, Kate Morris, Marek Prokop a mnozí další nenechali nikoho na pochybách o kvalitě celé akce.

Propagace, přípravy i veškerá komunikace spíše připomínala čekání na nový iPhone. Už v době před festivalem se o festivalu hovořilo na sociálních sítích s takovým zájmem a takovým nadšením, že by nebylo ani podivné kdyby lidé bivakovali dva dny před divadlem jen proto, aby byli první.

Co jsem vám z Marketing festivalu přivezl?

Především ohromnou dávku inspirace a zajímavých pohledů na problematiku internetového marketingu, sociálních sítí, SEO, webové analytiky, obsahu atd., atd. Také mne festival utvrdil v tom, že strategie i cíle, které jsme si společně na vašich projektech vytýčili, slibují mnoho dalších cest jak je ještě více rozšiřovat a posouvat dále a že jsme se vydali těmi správnými cestami.

Již během víkendu jsem si dělal poznámky jak získané poznatky a nápady využít pro vás, mé klienty. V následujících dnech se rozhodně můžete těšit na množství informací a nových nápadů a jak vašim projektům dodat ještě více energie k lepším výsledkům. To je to hlavní, co jsem vám přivezl.

Jste nedočkaví jako já? Tak pojďme do toho.