Reference

Prohlédněte si mé reference. Předkládám vám je jako odvolání na mé služby. Pokud si budete přát, ochotně vám předám kontakty na konkrétní osoby, které vám mohou poskytnout doporučení. Pracoval jsem na stovkách projektů velkých i malých. Vždy jsem se snažil o maximální a poctivě odvedenou práci. Budu rád, pokud zde bude jako reference i vaše logo.

V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte.

Medio Interactive, s.r.o.

Medio Interactive, s.r.o.

S firmou Medio.cz spolupracuji na dlouhodobé dodavatelské bázi. Pracuji, nebo jsem pracoval na projektech SportObchod.cz, FreshLabels.cz, BazenyShop.cz, Ticketon.cz a Obchody24.cz a další. 

ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE s.r.o.

S firmou ACOMWARE s.r.o. spolupracuji již od roku 2008.

Pracoval jsem na stovkách projektů, mezi ty nejvýznamější patří Astratex.cz, Expert.cz, Alltoys.cz, Neckermann.cz, Hospodářská komora ČR, Oknoplastik.cz, Popron.cz, RSTS.cz, TopPojisteni.cz a velmi mnoho dalších.

Rovněž jsem přednášel na workshopech a konferencích mimo jiné ve spolupráci se Seznam.cz, Sklik.cz, Heureka.cz a Allegro a NetDirect.cz.

Effectix.com, s.r.o.

Effectix.com, s.r.o.

Rovnež s firmou Effectix.com, s.r.o. spolupracuji na dlouhodobé bázi jako externí dodavatel.

Podílel jsem se například na práci pro GE Money Bank, Sconto.cz, Albixon.cz, Czechcrystal.cz, Exclusivetours.cz, Krmivo-ihned.cz a další.

Česká mincovna, a.s.

Česká mincovna, a.s.

Tvořil jsem texty pro e-shop, PR články a texty newsletterů.

eNovation s.r.o.

eNovation s.r.o.

Pro zaměstnance společnosti jsem uspořádal a také přednášel na témata optimalizace pro vyhledávače (SEO), E-commerce a copywriting a ve spolupráci s partnerem také na téma PPC.

HappyHair.cz, Ramzed s.r.o.

HappyHair.cz, Ramzed s.r.o.

Pro tento, meži ženskou cílovou skupinou velmi známý portál, jsem vypracoval detailní heuristickou analýzu použitelnosti s definovanými nedostatky a doporučeními, jak je systematicky řešit a jakými nástroji je odstranit.

POKERMAN LLC., Pokerman.cz

POKERMAN LLC., Pokerman.cz

Pro nejznámější pokerový portál v ČR jsem vypracoval heuristickou analýzu použitelnosti a vytvořil v Axure PRO wireframe pro tvorbu zcela nově řešeného UX s mnoha inovativními prvky a velmi přehlednou ergonomií portálu.

PRINTSTEP s.r.o.

PRINTSTEP s.r.o.

Projektu Printstep.cz poskytuji marketingové poradenství, služby internetového marketingu, SEO služby, strategické a PR poradenství. Rovněž doporučuji a navrhuji úpravy UX, SEO a mnohé další.

Emotio.cz, Emotio s.r.o

Emotio.cz, Emotio s.r.o

Projektu Emotio.cz dlouhodobě poskytuji služby komplexního online poradenství. Většina konzultační činnosti je věnována použitelnosti webových aplikací, práci s cílovými skupinami, SEO a synergie online a retailu. 

Taskahned.cz, Printstep s.r.o.

Taskahned.cz, Printstep s.r.o.

Pro tento projekt ze skupiny Printstep poskytuji marketingové poradenství, UX a SEO konzultace. 

Jaké máte zkušenosti s nekorektním jednáním klientů?

Také se vám stává, že klient nezaplatí nebo nejedná čestně? I mně se to nedávno opět stalo a rád si s vámi vyměním zkušenosti.

Všechny články RSS

Nebaví vás to číst?

Zadejte na sebe kontakty, co nejdříve vás kontaktuji a všechno probereme.

Odešlete