O mně

Jakub Hladký

Po několika zkušenostech v zaměstnáních bezprostředně po studiu jsem začal pracovat v rodinné firmě. Mezi její zákazníky patřila mimo jiné společnost ČSA, česká zastoupení KLM, Austria Airlines, Swissair, dále pak Procter & Gamble a mnohé další firmy.

Později jsem převzal vedení podniku a věnoval se jeho kompletnímu řízení. Součástí propagace firmy byly webové stránky, které patřily mezi první ve svém oboru v ČR. Po celou dobu existence byly na prvních místech ve vyhledávačích. V roce 2007 jsem firmu prodal i se zaměstnanci a začal se věnovat výhradně internetovému marketingu, v jehož budoucnost jsem již dlouhou dobu věřil.

Internet – práce i koníček

Od roku 2007 se mu tedy věnuji naplno. Již od počátku mne vše kolem internetu a internetového marketingu velice bavilo a vnímal jsem jeho ohromný potenciál. Nejprve jsem pracoval v ACOMWARE s.r.o. jako account manager. Plánoval jsem rozvoj klientských projektů, staral se o jejich kampaně, o obsah e-shopů a poskytoval poradenství. Poté jsem přestoupil do firmy Retail info s.r.o., kde jsem pomáhal při spouštění projektů. Má kariéra pokračovala ve společnosti SEO-expert s.r.o. kde jsem se staral o obsah klientských e-shopů, vedl tým copywriterů a tvořil plány SEO.

Po nasbíraných zkušenostech jsem se v červnu 2009 opět vrátil do ACOMWARE, kde jsem působil jako e-commerce specialista na partnerské bázi. Účastnil jsem se velkých i malých projektů. Poskytoval jsem marketingové konzultace, věnoval jsem se rozvoji klientů, přípravě i rozvoji mnoha e-shopů. Plánoval jsem marketingové strategie a přednášel na konferencích i workshopech, tvořil mnohé analýzy a rozsáhlé strategie pro klienty firmy. Více informací o mé kariéře se dozvíte v mém profilu na LinkedIn

Na volné noze

Po letech jsem nicméně zjistil, že prostředí firem a společností je pro mne malé a neodolal jsem pokušení opět pracovat na volné noze. Nyní poskytuji privátní služby internetového marketingu pro vlastní klienty a spolupracuji s několika renomovanými firmami v oboru (viz reference).

Málo platné, privátní služby mnohé firmy a e-shopy ocení lépe než služby od firmy, kde se mnoho času tráví administrativou a samotným procesováním než skutečnou prací. Chybí bližší kontakt a dokonalá znalost klientova podnikatelského záměru, což považuji za naprosto klíčové pro úspěšnou spolupráci.

Nyní si mne můžete najmout jako svého privátního odborného konzultanta a poradce pro svůj e-shop i web. Rád se s vámi také osobně setkám.

Jaké máte zkušenosti s nekorektním jednáním klientů?

Také se vám stává, že klient nezaplatí nebo nejedná čestně? I mně se to nedávno opět stalo a rád si s vámi vyměním zkušenosti.

Všechny články RSS

Nebaví vás to číst?

Zadejte na sebe kontakty, co nejdříve vás kontaktuji a všechno probereme.

Odešlete