Odborné marketingové konzultace pro e-shopy a weby

Máte pocit, že se váš projekt zastavil? Že nevíte kam s ním dál, zákazníků nepřibývá ba naopak? Chcete svůj e-shop nebo web posunout dále ale nevíte jak? Pak je nejvyšší čas si o tom popovídat na marketingové konzultaci s někým, kdo rozumí e-commerce prostředí a netrpí tzv. profesionální deformací vašeho oboru

 
Sjednejte si se mnou schůzku a vše probereme. Pečlivě se připravím a budeme se věcně bavit jak oživit váš projekt. Vše může probíhat i na pravidelné bázi.

Co budeme při marketingové konzultaci probírat?

  • Současný stav projektu a jeho výkonnost
  • Možnosti jak jej zlepšit
  • Nové zdroje zákazníků
  • Možnosti marketingové
  • Možnosti obchodní
  • Stav segmentu
  • A mnoho dalšího...

Jak marketingová konzultace probíhá

Nejprve si prostuduji všechny dostupné podklady, které mi předáte. Velice důležité jsou pro statistické nástroje Google analytics, teplotní mapy či jiné. Budu se vás také hodně vyptávat, abych co nejlépe poznal vás i váš podnikatelský záměr a cíle. Následně se na marketingovou konzultaci připravím. Vypracuji různé možnosti, scénáře a postupy.
 
Pak společně nad vaším projektem strávíme třeba celý den, nebo i více bude-li to třeba. Představím vám svá doporučení i nápady a pokusíme se je zatím jen teoreticky aplikovat na váš projekt. Vše do detailu probereme a vy si tak budete schopni utříbit své myšlenky a nalézt ideální cestu pro monetizaci svého projektu.
 
Cílem marketingové konzultace je ujasnit si jaké má váš projekt možnosti, jací jsou jeho typičtí zákazníci a za co všechno jsou ochotní platit, kolik, jak často atd. 
 
Tato konzultace je také vhodná pro plánované startupy. Jestli má smysl je spouštět, jestli obstojí na trhu, v jakém rozsahu apod.

Jaké máte zkušenosti s nekorektním jednáním klientů?

Také se vám stává, že klient nezaplatí nebo nejedná čestně? I mně se to nedávno opět stalo a rád si s vámi vyměním zkušenosti.

Všechny články RSS

Nebaví vás to číst?

Zadejte na sebe kontakty, co nejdříve vás kontaktuji a všechno probereme.

Odešlete